Мебля-трасформер

Меблі трансформер – ідеальне вирішення проблеми міських малогабаритних квартир. Використання трансформованих конструкцій в інтер’єрі дозволяє заощадити простір, наповнивши при цьому приміщення новим змістом: вирішивши купити або замовити меблі трансформер, ви можете з’єднати в одному приміщенні різні кімнати. Обманюючи закони природи, у Вас з’являться спальня і кабінет або дитяча та ігрова, або вітальня і гардероб одночасно. Дуже вигідно використання мобільних розумних меблів в офісних приміщеннях. Наприклад, завжди можна швидко організувати в разі необхідності зручну мобільну їдальню.
У зв’язку з підвищеним попитом на так звані гостинки частими стали і питання: «Де найзручніше купити меблі трансформер або замовити?», «Хто в Харкові і області займається виробництвом на замовлення розумних меблів трансформер?», «Хочеться трансформується ліжко, ліжко в стіні, відкидне ліжко, складне або вбудоване, але не знаю, наскільки це зручно?»

Наша компанія «Мебельтрест» відповість Вам на ці питання просто: звертайтеся до нас, ми все зробимо. І підкажемо Вам не тільки про ліжка конструкторів, а й про інші смарт-меблі, такі як: столи , мобільні тумби, шафи з різним наповненням, кухонні меблі, що трансформуються.
При проектуванні та виробництві таких меблів фахівці «Mebeltrest» використовують різні механізми і пристосування, як провідних світових виробників, так і свої особисті розробки. Але яке б не було наповнення такий трансформер меблів, ми в будь-якому випадку думаємо про практичність нашої продукції і зручність її для наших клієнтів.
Якщо ж Вас не влаштує наша пропозиція, то наш дизайнер і технолог допоможуть втілити Ваші побажання в реальні смарт меблі.